Turkish English German Arabic Rusian France Spanish

Hakkımızda


Çelik sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip olan firmamız, yüksek kaliteli çelik malzeme ürünleri ve metal imalat hizmetlerinde uzmanlaşmıştır.

Müşterilerimizin çözüm ortağı olarak lazer kesim, plazma kesim, giyotin kesim, abkant büküm, silindir büküm, kaynaklı imalat alanlarında sahip olduğumuz yeteneklerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca; müşterilerimiz için her türlü kalite sac (Galvaniz, Siyah ,DKP, HRP ve müşteri isteğine göre Alüminyum ve Paslanmaz) tedariği yapmaktayız.

​Boğaziçi Çelik Lazer olarak endüstriyel makine ve ekipman üreticileri, savunma sanayi, güneş enerjisi sektörü, demiryolu araç ve ekipmanları üreticileri, inşaat firmaları, asansör üreticileri, raf sistemi üreticileri, sağlık ekipmanları üreticileri ve diğer sektörlere hizmet vermekteyiz.

MİSYO​NUMUZ;

Türkiye’nin çeliğe en yüksek değeri kazandıran, müşterilerinin çözüm ortağı olarak çalışan, uluslararası tanınan bir firma olmak.

VİZYONUMUZ;

20 yıllık kurumsal birikimi ile Boğaziçi Çelik ve Lazer dünya standartlarında en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmayı ilke edinmiştir.

Hakkımızda